Köln  Derneği Fenerbahçe
05 Temmuz 2024

Ailemize Hoş Geldin Medicana l Medicana, Voleybol Şubemizin Yeni Sponsoru Oldu

Köln  Derneği Ailemize Hoş Geldin Medicana l Medicana, Voleybol Şubemizin Yeni Sponsoru Oldu

“Yanındayız, desteğiz” mottosuyla faaliyet gösterdiği alanda her zaman yenilikçi adımlar atan Medicana ile Voleybol Takımlarımız arasında “İsim Sponsorluk” anlaşması sağlanmıştır.

Deneyimli ve alanında uzman kadrosu, hasta memnuniyet odaklı yaklaşımı, sağlık ve eğitim sektöründe fark yaratan anlayışı ile çalışan Medicana, 2024-2025 sezonu boyunca takımlarımızın yol arkadaşı olacak.

Sponsorumuz Medicana Grubu’na büyük ailemize hoş geldin diyor;

Vodafone Sultanlar Ligi, AXA Sigorta Efeler Ligi, AXA Sigorta Kupa Voley ve CEV Şampiyonlar Ligi’nde Medicana ismi ile kulübümüzü temsil edecek Takımlarımıza tüm mücadelelerinde sonsuz başarılar diliyoruz.

Sponsorluk anlaşmasının imza törenine dair detaylar önümüzdeki günlerde resmi kanallarımız aracılığıyla duyurulacaktır.

Medicana Grubu Hakkında:

1992 yılında kurulan Medicana, Türkiye’de sağlık sektörünün en büyük ve güvenilir markalarından biri olarak, yaklaşık 12 bin çalışanıyla dünya standartlarında sağlık hizmetleri sunuyor. Ülkemizde İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa’daki hastaneleriyle faaliyet gösteren Medicana Sağlık Grubu, yurt dışında yaptığı sağlık yatırımlarıyla da her yıl milyonlarca kişinin modern tıbbın son imkanlarına ulaşmasını sağlıyor.

Medicana; yenilikçi ve mükemmeliyetçi hizmet yaklaşımı, güçlü akademik kadrosu ve teknolojik alt yapısıyla sağlık hizmetlerinin geleceğine öncülük ederken, ulusal ve uluslararası yatırımlarıyla sektöründe fark yaratıyor.

Medicana çatısı altında sağlık ile eğitimi buluşturan Medicana Grubu, “bireyin bütününü eğitmek” anlayışıyla 2018’de Medicana Eğitim Grubu’nu kurdu ve MBA Okulları’nı açtı. MBA Okulları, Türkiye’nin birçok ilinde bulunan kampüsleriyle Türkiye’nin lider eğitim kurumu olma yolunda çalışmalarına devam ediyor. Medicana Grubu, 2019-2020 yılında Fenerbahçe Üniversitesi ile iş birliği yaparak dünya dillerine hâkim, inovatif ve yaratıcı düşünceye açık, sosyal ve akademik gelişimini tamamlamış bireyler yetiştirmeyi ve dünyanın önde gelen üniversiteleri arasında olmayı hedefliyor. Sağlıkta ve eğitimde dünya çapında bir marka olan Medicana, spora ve sanata olan katkılarıyla da istikrarlı büyümesini sürdürüyor.