Köln  Derneği Fenerbahçe
06 Temmuz 2024

Futbol A Takımımızın “Forma Sağ Kol Sponsoru” Alpet Oldu

Köln  Derneği Futbol A Takımımızın “Forma Sağ Kol Sponsoru” Alpet Oldu

Alpet logosu, 2024-2025 Sezonunda Trendyol Süper Lig maçlarında takımımızın formalarınının sağ kolunda yer alacak.

Alpet'e büyük Fenerbahçe ailemize hoş geldiniz diyor; yeni sezonda başarılarımızı hep birlikte kutlamayı diliyoruz.

İmza törenine dair detaylar önümüzdeki günlerde resmi kanallarımız aracılığıyla duyurulacaktır.

Alpet Hakkında:

Zeren Group Holding akaryakıt şirketlerinden Alpet, 2001 yılında  faaliyete başlayan, Türkiye'nin en yüksek akaryakıt depolama kapasitesine sahip dağıtım şirketlerinden ve aynı zamanda sektörünün önemli markalarından biridir.

Türkiye genelinde 300’ü aşkın istasyonu, 5 dolum tesisi ve  Arnavutluk’ta ALPET markası ile 60’a yakın istasyonu bulunmaktadır.

İstasyonlarında ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak için aralıksız çalışan ALPET’in akaryakıt ürünlerinin kalitesi ALPET depolarından başlayarak aracın deposuna girinceye kadar geçtiği tüm aşamalarda ALPET denetimi altındadır.

ALPET, dahili kabotaj içerisinde sefer yapan tüm deniz araçlarına, ÖTV’li ve ÖTV’siz yakıt ikmali yapabilme yetki ve imkanlarına sahiptir.

Markasından aldığı güç ile İstanbul’da Yenikapı ve Poyrazköy, Mersin, Kocaeli, İzmir Samsun’da bulunan akaryakıt deniz tankerlerinden kesintisiz ikmal yapabilme kabiliyetine ulaşmıştır. Sahip olduğu deniz tankerleri ile doğrudan deniz araçlarına yakıt ikmal hizmeti sunabilmektedir.

ALPET ayrıca perakende ve toptan kanallarda olduğu kadar kamu kurum ve kuruluşları ile de yaptığı stratejik işbirlikleri ile ön plana çıkmaktadır.

ALPET’in rekabetteki en önemli avantajlarından biri dolum tesisleridir. Tedarik zincirinin tüm aşamalarında maksimum verim prensibinin ön plana çıktığı akaryakıt sektöründe ALPET, Türkiye’nin stratejik noktalarına kurulmuş dolum tesisleri ile bayilerine ikmal güvencesi verirken tesislerinde uyguladığı entegre yönetim sistemi sayesinde iş süreçlerinin etkin ve devamlı olmasını sağlamaktadır.

ALPET, deneyimli insan kaynağı ve sektördeki güçlü deneyimini, Zeren Group Holding’in başarmaya olan tutkusu ve vizyonu ile birleştirerek akaryakıt sektöründeki büyümesine devam edecektir.