Köln  Derneği Fenerbahçe
26 Mart 2024

Halkbank 3-1 Fenerbahçe Parolapara

Köln  Derneği Halkbank 3-1 Fenerbahçe Parolapara

Luburic kaydettiği 23 sayıyla maçın skoreri oldu. Dick Kooy da 14 sayıyla çift hanelere ulaşan bir diğer oyuncumuz oldu.
 
Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nun ev sahipliğinde oynanan karşılaşmayı Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt da izledi.
 
Fenerbahçe Parolapara mücadeleye; Vahit Emre Savaş, Drazen Luburic, Yiğit Gülmezoğlu, Mahdi Ghaziani, Dick Kooy, Murat Yenipazar altısı ile liberolar Hasan Yeşilbudak ve Caner Dengin’le başladı.
 
İlk iki sette servis karşılamakta zorlanan ve bloklarda istediği ritmi yakalayamayan Fenerbahçe Parolapara, setleri 25-12 ve 25-16’lık skorlarla kaybetti. Üçüncü sette servis kalitesini artıran Takımımız, Luburic’in önderliğinde etkili hücumlarıyla farkı 8 sayıya (9-17) kadar yükselttiği bu seti 20-25 kazandı. Dördüncü sette ise bloklarını çalıştırmaya başlayan Fenerbahçe Parolapara, 6-6’da eşitliği yakaladı ve ardından 1-3’lük seriyle 7-9 öne geçti. Son bölümü büyük çekişmeye sahne olan dördüncü seti 26-24 geride tamamlayan Takımımız, karşılaşmadan 3-1 mağlup ayrıldı.

Karşılaşmanın istatistikleri için tıklayınız.