Takımımıza galibiyeti getiren golleri; Tarhan Seviş (2), Ahmet Aydın, Eyüp Çetinkaya, Galip Efe Aydın ve Ömer Efe Akın kaydetti.
15 Yaş Altı Futbol Takımımız da aynı sahada oynanan maçta Sultanbeyli Belediye Spor’u 7-0’la geçti. Gollerimizi Eren Sayar (3), Ali Eymen Özkar, Efe Fettahoğlu, Alaattin Ekici ve Yağız Şen kaydetti. Bu galibiyetle puanını 23’e çıkaran U15 Takımımız, zirve takibini sürdürdü.